Hali srácok, Tomi vagyok, és jó hírekkel szolgálhatok! Szeretném megosztani veletek egy hatalmas eredményem. Mint kiderült, elég tökös voltam, hogy pusztán két nap alatt leszokjak a cigiről! Ha visszaemlékeztek, úgy egy éve döntöttem el, hogy megszabadulok ettől a rossz szokástól, és azóta küszködtem azzal, hogyan is vigyem ezt végbe. Az tuti, hogy mindent kipróbáltam: az elektromos cigiket, a tablettákat, a hipnózist, az Allen Carr módszert (még egy könyvet is el kellett olvasnom!), és így tovább. Ezek mind SZART sem érnek. Semmilyen hatásuk sincs. Továbbra is úgy füstöltem, mint egy kémény, egyszerűen nem tudtam mit kezdeni magammal. A megváltás a semmiből jött! Így, a sorozatos kudarcokat követően, feladtam és még egy évet végigfüstöltem. A napokban futottam bele egy srác blogjába. Arról írt, hogyan szokott le a Zerosmoke biomágnes segítségével. Még azt is részletesen leírta, hogyan működik a mágnes, illetve, milyen érzés a használata...