Lumaktaw sa pangunahing content

Zayıflama için en etkili ürünler: benim özel değerlendirmem


Merhaba, adım Pınar), 32 yaşındayım. Bugün sizlere, aşırı kilolarımın evliliğimi az daha nasıl yıkacağını anlatmak istiyorum.
Şu anda mutlu ve sevgi dolu bir aileyiz; ama maalesef bu hep böyle değildi.

Her şey böyle başladı...

Kocamla iş yerinde tanıştık. Çılgın bir aşk yaşadık ve sadece birkaç ay içinde birlikte eve çıktık. Altı ay sonra evlendik. Her şey harika gidiyordu. Arkadaşlarımız birbirimiz için yaratıldığımızı söyleyip duruyordu; bekar arkadaşlarım ise ne kadar şanslı olduğumu söyleyip iç çekiyordu! Yurtdışı seyahatleri, yeni bir daire, pahalı hediyeler, ilgi ve şefkat gösteren bir eş, kısacası bir kadının hayal edebileceği her şey... Tüm bunlar, çocuk yapma kararı alıncaya kadar sürdü.
Heyecanlıydık ve yakında bebek sahibi olabilmek için çalışmalara başladık. Zaman geçiyordu, ama ben hala hamile kalamamıştım; eşimle birlikte doktora gittik. Meğer bende hormonal bozukluk varmış ve dolayısıyla tedavi olmazsam hamile kalmam imkansızmış. Kendimi tamamen tedavi sürecine verdim; haplarımı aldım ve doktorun tüm tavsiyelerine uydum. Her şey iyi gidiyor gibiydi; tek sorun, haplardan dolayı çok fazla kilo almamdı ve kocamın çok sevdiği eski fiziğim adeta yok olmuştu. Altı ay geçmesine rağmen tedavi henüz bir sonuç vermemişti ve aldığım haplar yenileriyle değiştirildi. Sonunda, sadece kendisine ve tedavisine odaklanmış, doktorlardan ve hormonlardan başka hiçbir şeyle ilgilenmeyen şişman bir kadına dönmüştüm.

Sonuca götüren telefon

Bir sabah, kocam işe gitmek için evden çıktıktan sonra telefon çaldı. Açtım ve telefonun diğer ucundaki nazik kadın sesi kocamın metresi olduğunu söyledi. O an sanki ayaklarım yerden kesildi! Olanlara inanmayı reddettim. Kadın kocamı sevdiğini söyledi ve onu bırakmamı istedi, çünkü benim aksime, o kocama bir çocuk verebilirdi. Bunların olacağı hiç aklıma gelmezdi, ama en kötüsü de, kadının gerçekten kocamın sevgilisi olmasıydı. Kocam suçu bana atmaya ve her şeyin benim hatam olduğunu söylemeye başladı. "Kendine bir bak! En son ne zaman aynaya baktın? Artık cinsel anlamda beni tahrik etmiyorsun!" sözleri adeta beynime saplanmıştı; kafamın içinde sürekli bu sözleri duyuyordum. Kabul etmesi zordu, ama gerçekten de kendimi salmıştım. Bel çevremde ve göbeğimde oluşan kat kat yağlar vücudumu tanınmaz hale getirmişti. Umudumu kaybetmiştim; ne yapacağımı, nasıl yaşamam gerektiğini bilmiyordum, ama kader yapacağını yaptı. Ertesi gün hamile olduğumu fark ettim. Kocam benimle kaldı ve ailemize ikinci bir şans verme kararı aldık.

Değişim zamanı

Hamileliğim hızlı ve kolay geçti; 9 ay sonra bebeğimiz kucağımdaydı. Çok mutluyduk ve birlikte her anın tadını çıkarıyorduk. Kocamla aramız iyileşti ve o kadını hatırlatan hiçbir şey yoktu. Ancak, doğumdan kısa süre sonra aynı hataları yapmamak için ipleri elime almaya karar verdim.
İşe en dolambaçsız yöntemle başladım; yani, sıkı bir diyet... Daha sonra anladım ki, bu kilo verme yöntemi bana göre değilmiş! Normalde yediğim yemekleri yemediğimde hızlı bir şekilde yoruluyordum; ayrıca, bebek de sürekli ilgi bekliyordu. Asabi ve hırçın birine dönüştüm ve sonunda, gün içinde ne kadar karşı koyarsam koyayım, geceleri kendimi buz dolabının önünde bulmaya başladım. Spor salonuna gitme denemelerim de sonuçsuz kaldı; haftada bir ders yetmiyordu, ama benim daha fazla boş zamanım yoktu. Sadece 2 kilo verebildim ve bu kiloları harcadığım çabadan mı, yoksa kendiliğimden mi verdiğimi hala bilmiyorum.
Daha bu çileyi ne kadar çekeceğimi bilmiyordum... ta ki bir doktor randevusuna gidene kadar. Rutin kontrollerden birine gitmiştim ve hamilelik kilolarımı veremediğimi söyledim; bunun üzerine doktor Chocolate Slim kullanmamı önerdi. Beslenme alanında en etkili ürünlerden biri...
 

Yeni bir hayat

Tavsiye üzerine Chocolate Slim almaya başladım; sabah ve akşamları birer bardak... 7 gün sonra değişimi gördüm. Tartıldım ve 5 kilo vermiştim. Mükemmel! Belimdeki yağlar hiçbir çaba harcamadan yok oldu). Karışımı içmeye devam ettim ve bir sonraki haftanın sonucunu görmek için sabırsızlıkla beklemeye koyuldum. Zayıflamanın böylesine harika bir süreç olacağını hiç düşünmemiştim)), hele de hiçbir kısıtlama yokken ve ne isterseniz isteyin yiyebiliyorken. 2 haftalık Chocolate Slim kullanımının ardından 12 kilo verdim!!! Bu benim için büyük bir başarıydı; kocam ise bu dönüşümü nasıl başardığımı sormadan edemiyordu)).
2 haftada 12 kilo zayıflama gerçek anlamda göze çarpan bir değişimdi! Ulaşılması zor bir hedefti, ama vücudum eski çekiciliğini ve seksiliğini kazanmıştı bile. Arkadaşlarım ve iş yerindekiler çok şaşırdılar; nasıl böyle hızlı zayıfladığımı ve diyetimin sırrını merak ettiler. Oysa tek sır Chocolate Slim almaktı: günde 2 kez, birer bardak... Bu, sindirim sisteminizi yavaş yavaş normalleştiriyor ve vücuttaki metabolik süreçleri hızlandırıyor. Vücudunuzu yıllarca zehirleyen ve zayıflamanıza engel olan toksinleri yok ediyor. Ürün, doğal bileşimi sayesinde sağlık açısından güvenli. Doğal kakao mevcut yağları eritiyor ve yeniden yağlanmayı engelliyor; antioksidanlar ve vitaminler ise vücudunuzun daha genç ve sağlam bir yapıya kavuşmasını sağlıyor.
Bu hikayeyi yazmamın nedeni, zayıflama sırrımı diğer kadınlarla da paylaşmak istemem. Belki onların da birçoğu zayıflamak istiyor ama zayıflayamıyordur ve bu da mutluluklarını tehlikeye atıyordur. Ben durumla başarılı bir şekilde başa çıktım ve hikayem mutlu sonla bitti. Kızlar, kıymetli zamanınızı boşa harcamayın, Chocolate Slim sipariş edinve fazla kilolarınızı sonsuza dek unutun!

10 Yorum
 1. İmren 15 saat önce
  Süpersin Pınar). Kendini toplayıp zayıflamayı başarmışsın! Ve şimdi vücudunun şekli harika!
  Yanıtla
 2. Sena 13 saat önce
  Ben de Chocolate Slim kullanarak zayıfladım; çok faydalı bir ürün, 5 günde 7 kilo verdim! Gerçekten beğendim; en önemlisi de, diyet yapıp aç kalmanıza gerek olmaması)
  Yanıtla
 3. Ayfer 13 saat önce
  Bence kocanı bırakmalıydın. Sen çocuk yapmak amacıyla tedavi olduğun için kilo aldın!!! Onun davranışı ise kabul edilebilir gibi değil!
  Yanıtla
  • Hande 10 saat önce
   Annem de bu karışımdan 2 haftadır içiyor ve etkisi şimdiden fark edilebiliyor; elbise dolabını yenilemeye başladı bile))
   Yanıtla
   • Ceylan 9 saat önce
    Uzun süredir bu içeceği arıyordum! Bulamıyordum ama etkili olduklarını çok önceden duymuştum. İş yerindeki tüm kadınlar bu içeceği konuşuyor. Yorumlar olumlu olduğu için buradan sipariş vereceğim.
    Yanıtla
   • Şeyma 7 saat önce
    Pınar, hikayeni okurken neredeyse ağlayacaktım, çünkü benim durumum da aynı seninki gibiydi. Ama biz kocamla ayrıldık, çünkü ben kilo veremedim (( Bu çözümü o zamandan bilmemem ne kadar kötü... Bu gıda takviyesini o zamandan bilsem, fiyatı ne kadar yüksek olursa olsun öderdim.
    Yanıtla
   • Nurgül 7 saat önce
    Ben uzun süredir Chocolate Slim alıyorum. Genellikle incelmem ya da şekle girmem gerektiğinde tedaviyi tam olarak uyguluyorum. Bu gerçekten çok elverişli bir yöntem, kesinlikle diyet gerekmiyor; istediğinizi yiyin ve zayıflayın) Dahası, alımı çok kolay, tek yapmanız gereken sabah ve akşamları birer bardak içmek, işte bu kadar! Çok mutluyum)
    Yanıtla
    • Kader 5 saat önce
     Kesinlikle deneyeceğim. Diyet planları ve spor için hiç vaktim yok.
     Yanıtla
    • Lale 1 saat önce
     Kocam bu karışımı Tayland seyahatinden dönerken getirdi. Orada kadınlar bunun hastasıymış! Bu kadar zayıf olmalarının nedeni de bu. Sanırım ben de denemeliyim.
     Yanıtla
    • Burcu 1 saat önce
     Kızlar, herkese öneriyorum! Geçen sene ben de kullandım. Hamilelik sırasında çok kilo aldım. Sonunda, 2 ayda 22 kilo verdim; yani, aldığım kiloları kısa sürede verdim. Tek yapmanız gereken denemek.
     Yanıtla

    Mga Komento