Lumaktaw sa pangunahing content

Plíseň nohou a nehtů Jaký druh nebezpečí se skrývá v této nemoci a jak se jí zbavit?

Plíseň nohou a nehtů Jaký druh nebezpečí se skrývá v této nemoci a jak se jí zbavit?

Redakce: Podle statistik trpí téměř jeden z pěti lidí plísní nohou a nehtů. Příčiny se liší - od oslabeného imunitního systému až po boty, které nevyhovují vašim nohám.
Dnes vám kandidát lékařských věd (ČR), lékař nejvyšší kategorie MUDr. Alexandr Poslušný řekne, jak vám moderní úspěchy v oblasti medicíny pomohou zbavit se tak nebezpečného a nepříjemného onemocnění, jako je plíseň nohou a nehtů za jediný měsíc doma.
Alexandr Poslušný Začneme naši diskusi dnes tím, že existuje mnoho lidí, kteří se domnívají, že plísně na nohou a nehtech jsou jen estetická vada a že nikdy nemohou představovat zdravotní rizika. Ale je to tak? Pojďme se na to blíže podívat!
Alexandr Poslušný v programu: "Dobré vědět" prozradí, jak vyléčit plíseň nohou a nehtů
Plíseň nohou a nehtů nebo lékařsky řečeno, onychomykóza, představuje poměrně vážnou hrozbu pro zdraví v pokročilých stádiích nemoci. Přetrvávající onychomykóza může vyvolat alergickou reakci, oslabuje imunitní sytem a způsobuje zhoršení chronických onemocnění. To znamená, že pokud máte chronické onemocnění, pak ho plísně s největší pravděpodobností zhorší!
To znamená, že jednoduchý problém nohou a nehtů může být nebezpečný pro lidský život! V této souvislosti je třeba poznamenat následující:
Za prvé, plíseň není "prostě problém s nohama a nehty", ale napadení těla parazitem. Celý problém plísně nohou a nehtů je způsoben parazity, kterým se líbí vaše tělo a používají ho jako svoje bydliště. Za druhé, plíseň sama o sobě nepředstavuje smrtelné nebezpečí, ale působí jako katalytické činidlo pro všechny nemoci, které již máte.
Zjednodušeně řečeno, pokud máte chronické problémy, například se žaludkem nebo játry, pak se za přítomnosti plísní, které negativně ovlivňují autoimunitní systém, automaticky zvýší možnost přeměny chronických chorob na akutní.
Alexandr Poslušný: Pojďme si projít seznam příznaků onychomykózy
Jaké jsou první příznaky onychomykózy? Jak to můžete diagnostikovat, ať už existuje hrozba?
Pojďme si projít seznam příznaků onychomykózy:
  • - Praskliny v meziprstních záhybech (zpravidla mezi 1. nebo 2. a 4., 5. prstem),
  • - Hrboly na kůži,
  • - Svědění,
  • - Zarudnutí,
  • - Pálení,
  • - Zesílené prsty, křehké poškozené nehty;

Vše začíná v oblasti nohou, častěji v meziprstních záhybech. Prvním příznakem plísně je zpravidla odlupování kůže, provázené pálením a svěděním.
Podle našich statistik má plíseň asi 20% Čechů. Někteří pacienti mají plíseň v raném stadiu, takže je snadné ji odstranit, ale v některých případech nemoc pokročila příliš daleko a léčba bude trvat delší dobu. Problémem je i to, že ne každý vyhledá lékařskou pomoc. Mnozí si z nějakého důvodu myslí, že plíseň zmizí sama od sebe, stejně jako mávnutím kouzelného proutku a vše se vrátí do normálu. Ve skutečnosti tito parazité jen tak nezmizí, pokud s tím něco neuděláte. Plíseň se dále rozšíří po celém těle.
Léčba plísně nohou a nehtů
Nyní se konečně dostáváme k hlavní části, jako plíseň léčit. Při tradiční léčbě, která je často nabízena na našich klinikách, jsou infikované nehty odstraněny chirurgicky, a rekonvalescence trvá 1-2 měsíce. Z mého pohledu je to docela barbarská metoda pro 21 století. Ale naši lékaři na klinikách nabízejí tuto možnost v 99% případů! Zvedněte ruce, kdo by nechtěl řešit tento problém chirurgicky?
Alexandr Poslušný No, vidím les rukou!
K dnešnímu dni existují jiné mnohem pohodlnější způsoby, jak léčit plíseň nohou a nehtů, a snažíme se je zavést do systému státních nemocnic.
Komerční specializovaná centra nabízejí svým pacientům různé metody odstraňování plísně. Hlavní minus je v tomto případě cena. Náklady na postupy, které odstraňují plíseň, jsou zhruba 1000 $. Samozřejmě to není dostupné pro každého.
Ale já jsem dnes nepřišel do studia, abych skončil takto pesimistickou poznámkou. Zuzana Stanková, která ještě před měsícem trpěla zanedbaným případem onychomykózy, mi pomůže přidat trochu optimismu. Vyléčil ji speciální spray na nohy Fresh Fingers.

Host programu

Zuzana Stanková
Začali jsme s nezávislým testováním sprayu v našem centru. Na základě výsledků lze konstatovat, že sprayu opravdu pomáhá všem pacientům. V 97% případů odstraňuje houby či plísně na nohou a nehtech pacienta zcela. Po odstranění plísní může být spray použit jako prostředek pro prevenci dalšího napadení, ke kterému může dojít kdykoliv. Pokud jde o cenu sprayu Fresh Fingers je 30-40 krát levnější, než ošetření ve zdravotnických centrech. A jeho účinnost je ještě o něco vyšší.
Zde jsou Zuzaniny fotografie (byla jednou z účastnic v testované skupině). Zde jsou výsledky aplikace sprayu během 30 dní:
A Výsledek aplikace sprayu během 30 dnů
Máme opravdu 100% důvěru v účinnost sprayu.
Za prvé, toto je oficiální patentovaný produkt, který prošel testy. Za druhé, produkt jsme testovali na pacientech sami, protože nevěříme datům z oficiálních statistik. Jak jsem již napsal, měli jsme skvělé výsledky. spray na nohy Fresh Fingers Složení: mel extrakt - efektivně bojuje proti plísním, limonen - má protizánětlivé účinky a odstraňuje zápach, vitamíny - zklidňují pokožku a bojují proti lupání kůže, odstraňují plísně (včetně těch, které se dají odstranit pouze chirurgicky) a řeší mnoho problémů, včetně svědění, vločkování, nepříjemných pocitů a nepříjemného zápachu.
Je to opravdu jedinečný lék, který je stále populárnější po celém světě. Naše ministerstvo zdravotnictví dohodnuto, že sprayj se může prodávat na Slovensku jen za cenu jeho výroby, tj za výrobní cenu. Občané České republiky ho dostávají za nejnižší náklady. Nyní si spray můžete koupit na internetu. Kdokoliv si ho může snadno objednat a koupit si tento lék pro osobní potřebu. Dodávka je buď poštou nebo kurýrní službou (platba po dodání a kontrole), k jeho použití nejsou nutné žádné zvláštní dovednosti.
Přírodní produkt na plíseň nohou a nehtů
Tento produkt je dostupný pouze na oficiálních stránkách projektu. Jednáme se sítí lékáren, ale všichni chtějí vydělat na Fresh Fingers více peněz. A naše pozice, jakož i stanovisko Ministerstva zdravotnictví je pravý opak: spray by měl být prodáván za minimální cenu všem, kteří ho potřebují (což je mimořádně aktuální vzhledem k masovému rozšíření plísní).
Existují nějaké omezení týkající se používání sprayu?
spray na nohy Fresh Fingers není chemický lék, takže neexistují žádné kontraindikace. Při našich testech byl spray vyzkoušen na 17 254 pacientech centra a nikdo nebyl alergický na jeho složky. spray nezpůsobuje žádné škody na zdraví, zároveň účinně zbaví tělo různých druhů plísní, včetně nejnebezpečnějších v současnosti existujících. Také bych rád zmínil, že spray mohou používat děti.
Na závěr bych rád zmínil staré rčení "Pokud se topíte, jste v tom sami". Plíseň nohou a nehtů není jen estetický defekt, je to docela vážné onemocnění, které může vést k velmi vážným následkům. Raději ho vyřešte teď, dokud není příliš pozdě.
P.S: Měli jsme požadavek na výrobce sprayu. Nyní je zde příležitost pro čtenáře aby si objednali Fresh Fingers za poloviční cenu!
Buďte zdraví a uvidíme se příště!
Alexandr Poslušný, program "Dobré vědět"
08.02.2017
Fresh Fingers

KOMENTÁŘE:

Poslední komentáře k vysílání 16 z 426

08.02.2017Marie Panská
Objednala jsem si tento spray pro sebe. Situace s mými nehty byla prostě hrozná... Myslela jsem, že budu muset jít na jejich odstranění... Ale poté, co jsem používala spray 30-40 dnů, moje nehty se vrátily do normálu! Umíte si ani představit, jak jsem byla ráda.
09.02.2017Martin Rychtář
Když jsem začal s používáním sprayu, nečekal jsem, že účinek bude tak skvělý. Jsem velmi rád, že jsem vyřešil všechny mé problémy s nohama a nehty a že plíseň je poražena!
10.02.2017Natálie Horáková
Objednala jsem si spray na nohy Fresh Fingers, a přivezli mi ho hned druhý den. Dokončila jsem plnou léčebnou kúru. Děsím se při pomyšlení, jak jsem s tím žila.
10.02.2017Jana Viliaková
Používám spray na nohy Fresh Fingers po dobu dvou týdnů, dnes je šestnáctý den a výsledek je skvělý! Zkoušela jsem předtím spoustu dalších věcí, skoro jsem se otrávila protiplísňovými léky, ale moje nehty zůstaly plesnivé. Nemohu vyjádřit radost, kterou jsem cítila, když jsem se vyléčila! Vyfotila jsem si nehty předtím. Zde je fotografie před a po použití sprayu, podívejte se:
11.02.2017Michal Humpolec
Objednal jsem si. Slíbili dodání do týdne, těším se na balíček.
12.02.2017Diana Dolní Lhota
Měla jsem pokročilé stadium plísňové infekce, a nechala jsem ho bez léčení, protože jsem si myslela, že to není nic vážného. Zjistila jsem, že to vlastně bylo vážně, když se zhoršilo moje křečové žíly. Lékař mi navrhl odstranění plísně v soukromé klinice Bylo mi řečeno, že by se to dalo odstranit pomocí laseru, to vyžadovalo 7-8 sezení, cena za každé sezení byla 250 $. Můj plat byl jen $ 200! A opravdu, nechtěla jsem si nechat odstranit několik nehtů najednou. Nemohla bych chodit. Vyzkoušela jsem téměř všechny lidové metody - nic nepomáhalo. Měla jsem štěstí - někde jsem viděla reklamu na spray Fresh Fingers a zapamatovala jsem si ji. Upřímně řečeno, nečekala jsem nějaké slušné výsledky. Ale plísně byly pryč do 1,5 měsíce! Úplně! Nemohla jsem uvěřit, že jsem se jí zbavila. Chci velmi poděkovat! Je mi líto, že tolik mnoho říkám, je to jen proto, že jsem pořád dost emotivní
12.02.2017Júlie Maštáková Kladno
Ti, kteří mají plísně na nohou jsou vlastně šťastní! Měl jsem plíseň na rukou, umíte si představit, jak nechutné to je?! Lidé byli tak zděšeni, když je viděli, to bylo tak frustrující... Cítila jsem se velmi rozpačitě. Ale nemohla jsem ji vyléčit, nic nepomáhalo. Začala jsem používat spray (zatím pouze 2 týdny) a podívejte se na výsledky!
13.02.2017Romana Liberec
Objednávám si spray na nohy pravidelně. Celá moje rodina ho používá. spray velmi pomohl mému synovi, když měl problémy.
14.02.2017Jan3449 Praha
Koupil jsem ho, protože jsem měl plísně. Trpěl jsem dlouhou dobu, byl jsem z toho opravdu dost unavený. Používám ho několik týdnů, vše je pryč.
15.02.2017Avelina Bognárová Mikulov
Rozhovor je velmi zajímavý, děkuji! Pomáhat lidem otevřít oči!
15.02.2017Viktorie Rožnov pod Radhoštěm
Není to podvod? Proč se to prodává pouze přes internet?
16.02.2017Helena Ostrava
Victoria, přečetla jste si pořádně článek? Prodává se to přes internet, protože farmaceuti z toho chtějí více peněz! Jak to může být podvod, když je platba na dobírku? Objednala jsem - doručili mi to kurýrem, ověřila jsem si všechno a pak jsem zaplatila. Pokud je dodávka poštou, všechno je to stejně - na dobírku. Kromě toho - vše se prodává přes internet v dnešní době, od oblečení až po nábytek.
16.02.2017artina Praha
Omlouvám se, nevšimla jsem si informace o dobírce na webu. Pak to je v pořádku poté, dobírka je naprosto bezpečná. Půjdu si objednat také.
16.02.2017olak88 Slaný
Budu zde sdílet i mou radost. Nehty byly trvale poškozeny a bolely, snažila jsem se s nimi zacházet pomocí speciálního lako na nehty, také jsem užívala nějaké prášky. Lak má jen dočasný účinek. Nyní používám spray na nohy Fresh Fingers výsledek na fotografii. Používám ho 3 týdny, ale rozhodla jsem se dokončit celé ošetření (1 měsíc).
17.02.2017Karel Polák Most
Díky za tip. Konečně se zbavíte plísně. Tolik hoven se na mě lepí v tohle životě!
17.02.2017Julie Pardubice
Přečetla jsem si hodnocení a chci si ho koupit. Jdu na to.

Mga Komento