Lumaktaw sa pangunahing content

Lékaři žasnou – za 4 týdny zhubnula Lindsay Lohan 13 kg

Tatiana Rybárová schudla sama a pomôže aj ostatným

Dobrý deň, milé čitateľky! Každý si už stihol všimnúť, že som dosť schudla a doslova ma zasypali otázkami o tom, ako sa mi to podarilo. Neviem si dať rady s osobnou poštou. Snažím sa odpovedať všetkým, podporovať vás, ale takýmto tempom by som musela žiť na internete. Preto som sa rozhodla napísať tento článok a odpovedať všetkým na aktuálnu otázku: Ako som schudla 26 kg. (To neznamená, že ma nemôžete kontaktovať a opýtať sa ma na niečo, takto to bude oveľa jednoduchšie).

Moja doba chudnutia trvala presne jeden MESIAC!
Musíte uznať, že je to jednocuho VYNIKAJÚCI VÝSLEDOK!

Minulosť

Čo sa týka postavy, nikdy som sa nevymykala priemeru, ale v poslednej dobe som až veľmi pribrala! Na bruchu sa mi objavili 3 odporné faldy ako u buldoga, obrovské zaoblené boky, nohy a zadok rástli spolu so všetkým ostatným! Samozrejme, rozhodla som sa schudnúť za akúkoľvek cenu. Vzdala som sa mastných, pečených jedál a neskorého prejedania sa. Začala som ráno behávať a večer chodiť do posilňovne. No namiesto toho, aby som chudla, moja hmotnosť naďalej pribúdala. Po mesiaci som vážila 89 kg. Začala som najprv s jednou surovou diétou, neskôr s druhou a treťou. Zabudla som, ako chutí mäso, chlieb, zemiaky, sladkosti. Jedla som len ovocie a zeleninu, ktorú som zapíjala vodou alebo acidofilným mliekom. Vyskúšala som tie najdrahšie čaje na chudnutie – no všetko bolo márne. Zhodené nepríjemné kilogramy sa opäť vracali na moje unavné telo.

Diéty ani tabletky nepomáhajú, len „požierajú“ Vaše peniaze.
So športom to je zdĺhavé a komplikované. Tak čo robiť?

Po nekonečnej rade díét, tabletiek, športových klubov a osobnom trénerovi som sa vzdala. No jedného dňa som úplnou náhodou natrafila na jedinečný produkt Zelená káva, a potom, čo som sa s ním oboznámila, rozhodla som sa ho vyskúšať. Je pravda, že som už aj skôr počula o tom, ako Jennifer Lopez, Katy Perry, Demi Moore či slovenská modelka Andrea Járová a mnohé iné chudli pomocou zelenej kávy, no bola som skeptická a veľmi som tomu neverila. No inú možnosť som už nemala a chudnúť som musela neodkladne!

Milióny žien v Amerike a Európe vyskúšali Zelenú kávu na sebe a podľa výsledkov 96,7% dosiahlo SKUTOČNÝ úbytok hmotnosti o 12-17 kg za 23 dní!

Bola som rozhodnutá! Zašla som na ich stránku, ešte raz všetko pozorne prečítala a objednala si túto kávu. O pár dní sa balíček dostal do mojich rúk, preštudovala som si inštrukciu a začala postupovať podľa plánu.

Spojenie jedinečných enzýmov a systému užívania robí Zelenú kávu jedinečnou a nenahraditeľnou!

Výsledky

O 2 (dva) týždne som pozorovala neuveriteľné výsledky – schudla som o 12,7 kg! Kilá sa stratili, tvár mám žiarivú! Nepekne vyzerajúce brucho pozoruhodne zmizlo, boky sa zmešili! Uverila som tomu, že sa takýmto tempom premením rýchlo z bacuľky na princeznú. A to všetko bez diét a tréningov! Neprestávala som jesť! Všetko čo som chcela! Takto mi to úplne vyhovuje! Odvtedy už mám proti fitnesu a tréningom odpor...
Na konci 3-ieho týždňa ubudlo ešte 6 kilogramov! Cítila som sa oveľa lepšie, začala som dokonca aj domov chodiť po schodoch, aby som zdokonalila výsledok vytrénovanými nohami. Jednoducho som len dodržiavala inšktrukcie s tým, že som sa pridržiavala rozpisu užívania kávy! Len lenivec takto neschudne! S určitosťou je to najľahší a najpohodlnejší spôsob chudnutia všetkých čias! V tom light režime som si ani neuvedomila, ako tie tri týždne preleteli! A s nimi sa stratilo takmer 19 kg nežiadaného tuku!
Konečné víťazstvo som oslavovala o 31 dní. Záhyby z brucha zmizli! Schudla som o 26 kg a získala postavu, o akej sa mi ani len nesnívalo! Predsalen v mojom veku je schudnúť ťažšie ako v 20-tke. Nemyslíte?

Ešte stále nemôžem uveriť, že teraz vyzerám TAKTO:

Mimochodom, Zelenú Kávu testovali v Slovenskej akadémii vied v roku 2012.
Výsledky našich akademikov prekvapili, no aj tak neboli zverejnené a sú stále utajované.


Prečo? No preto, že pre farmaceutické spoločnosti, dietológov a súkromné kliniky nie je tento SKUTOČNE ÚČINNÝ produkt na chudnutie výhodný!
A dokonca ho aj kúpite za primeranú cenu.

Teraz odporúčam Zelenú Kávu všetkým mojim kamarátkam, kolegyňám v práci. Určite treba objednávať na oficiálnej stránke produktu. Som skutočne spokojná so svojím výsledkom a verím, že aj Vám sa to podarí! O to viac preto, aby sa vyvrátil názor, že sa treba v jedle obmedzovať a venovať nekonečným úmorným tréningom.

Ešte stále snívate o štíhlej línii? Stop! Je čas začať konať!
Zbavte sa ihneď nadbytočného tuku!


Nech sa páči, tu sú moje odpovede na vaše najčastejšie otázky:

Ostali na tele strie?
Nie, po Zelenej Káve neostávajú strie! Hmotnosť ubúda postupne, a tak to organizmu neškodí.
Čo sa stalo s kožou? Ako sa dokázala tak stiahnuť?
Koža sa sťahuje ideálne! Ani u mňa, ani u mojich známych, s tým problémy neboli. Nijaká celulitída so všetkým naokolo.
Opakujem, žiadna celulitída, ani nič podobné vás nečaká!
Čo so stravou? S akou diétou začať?
Som proti diétam, nie sú potrebné. Jednoducho len netreba zabúdať pravidelne užívať túto kávu.
Je pravda, že po 18-tej hodine by sa nemalo jesť?
Je to mýtus! Môžte jesť tak, ako ste zvykutí.
P.S. Dámy, ak ešte niektorá z vás chudla s pomocou Zelenej Kávy, prosím, napíšte o svojich výsledkoch! Veľmi ma zaujíma ako pomáha iným!


23/04/2017

Poteším vás! Kontaktovali ma zástupcovia spoločnosti Zelená Káva na Slovensku a navrhli mi na prvých 100 objednávok kúry „zelená káva“ z môjho blogu zľavu 50%!


Objednať si kúru Zelená Káva so zľavou 50% IHNEĎ!

Hodnotenie článku
Vaše hodnotenie
4.67 (271)

23.04.2017 - 23:14 Irina
Milá Tatiana, som Vám nesmierne vďačná za to, že ste mi pomohli zbaviť sa prebytočnej váhy. Tiež som veľa čítala o Zelenej Káve, predovšetkým na zahraničných stránkach o chudnutí. Je super, že ju teraz dostať aj u nás. Prešli už 3 týždne od ukončenia kúry. Zbavila som sa nadbytočných 27 kg.
Váha sa mi ustálila na 46 kg, a ako ste sľubovali, nerastie. Som Vám veľmi vďačná! Irina.

24.04.2017 - 12:27 Sylvia
Vždy som chcela schudnúť. O Zelenej Káve som sa dozvedela pred 3 mesiacmi, ale z nejakého dôvodu som sa neodvážila objednať si ju. No moja mama ma presvedčila. Nestojí to až tak veľa, na to, že ide o splnenie túžby! Taraz už chudneme spoločne s mamou. Mimochodom jej sa darí lepšie ako mne!

25.04.2017 - 04:13 Michaela
Som veľmi rada, že som našla túto stránku. Určite túto Zelenú Kávu vyskúšam.

25.04.2017 - 22:37 Šťastná žena
Tánička, ahoj. Tiež som skúsila Zelenú Kávu a môžem k tomu povedať len toľko, že ste zachránili moju rodinu a moje manželstvo :) Tatiana, ste úžasná a očarujúca slečna! Manžel začal znova na mňa pozerať ako na ženu, cítim sa oveľa istejšie, ale hlavne ľahšie! :)
 

26.04.2017 - 19:46 Sanela
Dievčatá, rýchlo ma príjmite do vášho klubu štíhlych dievčat! :) Zásielku so Zelenou Kávou som už dostala! Ďakujem za reakcie o produkte, práve tie ma motivovali začať kúru, a konečne sa zbaviť tých hrozných fáld. Sľubujem, že vás budem informovať o výsledkoch!

27.04.2017 - 19:46 Tatiana Rybárová
Dobrý deň, Lýdia. Teším sa z Vás a podporujem Vaše rozhodnutie, veď hlavná je harmónia v duši, ktorú môžeme dosiahnuť len s harmóniou s telom. Informujte o vašich výsledkoch. Veľa šťastia!

28.04.2017 - 22:44 Alena
Drahá Tatiana, som nesmierne rada, že som našla Vašu stránku, dúfam, že mi pomôže. Vyskúšala som už veľa spôsobov na chudnutie, no bohužiaľ sa moje výsledky ani zďaleka nepriblížili mojim očakávaniam. Meriam 162 cm a vážim 105 kg. Hrôza! Mojim snom je schudnúť 35 kg. Spolieham sa na Zelenú Kávu!

30.04.2017 - 04:47 Tatiana Rybárová
Dobrý deň, Alena! Ani zďaleka už nie som jediná, kto schudol pomocou tejto kávy, moji kamaráti ju tiež skúsili a všetci sú spokojní. Takže som 100% presvedčená o účinku. Som veľmi spokojná so svojimi výsledkami a úprimne verím, že Vám sa to podarí tiež.
Dievčatá, chcem VÁS ešte raz poprosiť, napíšte o svojich výsledkoch, ktorá koľko schudl! Je zaujímavé čítať o tom, ako druhým pomáha!

01.05.2017 - 14:01 Kravička Zuzi
Včera som prebrala zásielku. Ešte dnes začnem zhadzovať nadbytočné kilá :) Dokedy to budem naťahovať... Takže, ja chudnem tiež!

03.05.2017 - 02:32 Margot
Milá Tatiana! Veľmi Vám ďakujem. Nadbytočné kilá šli dole ozaj rýchlo a najlepšie na tom je to, že sa nevracajú! Je to jednoducho zázrak, odporučila som túto kávu svojim kamarátkam, lebo zachvíľu začnú odpadávať od tých ich hladoviek.
Naviac som dala na vašu radu ohľadom sódy. Takto sa mi to páči ešte viac, je zdraviuprospešná.

04.05.2017 - 18:28 Mária
Vždy som vedela, že súčasné technológie sa vyvíjajú a budú vyvíjať :) Zajtra idem na stretnutie s mladým mužom :) Doteraz som ja sama bola ako tá reštaurácia – veľká a bolo zo mňa cítiť jedlo :) Vďaka zelenej káve som schudla 23 kg a to len za mesiac! Ďakujem Vám, Tatiana!

06.05.2017 - 13:54 Simona
Neuveriteľné! Mária, za jediný mesiac také skvelé výsledky? Tiež si bjednám tento čarovný nápoj! Včera som sa postavila na váhu... katastrofa :(

08.05.2017 - 12:58 Oľga
Skúsila som zelenú kávu, za 6 týždňov som dokázala schudnúť 34,5 kg!!! Nikdy by som tomu neuverila, keby som to nevyskúšala na vlastnej koži. Je to naozaj úžasné! Tatiana, som Vám skutočne vďačná!
 

10.05.2017 - 15:47 Simona
Blahoželám Vám, Oľga, máte naozaj skvelé výsledky, po tom, ako som uvidela vaše fotky, o tom nepochybujem!!!

12.05.2017 - 22:27 Denisa
A tak som si objednala kúru Zelená Káva, ďakujem, Tatiana! Píšem o svojich výsledkoch ako som sľúbila! Len za mesiac a pol sa mi podarilo schudnúť takmer 31 kg. Hurááá, porazila som samú seba!!!
 

15.05.2017 - 09:04 Lenka
Potvrdzujem, že to funguje. Moja kamarátka tiež chudla so Zelenou Kávou a úspešne, len za mesiac a pol sa zbavila 19 kg. Obdivuhodné!

17.05.2017 - 23:46 Alena
Ďakujem za Váš názor, začala som kvôli tomu pozitívne myslieť. Od zajtrajška sa všetko zmení! Už som schudla 5 kg.

18.05.2017 - 07:56 Anna
Ja osobne som ešte pomocou tejto kávy chudla, no tri moje známe dokázali pomocou nej zhodiť,a teraz sú na nespoznanie, z baculiek sa stali krásky, vyzerajú jednoducho božsky! Vyzerá to tak, že si tiež objednám!

18.05.2017 - 16:07 Monika
Tánička, ako som sľúbila, píšem o svojich výsledkoch. Stratila som 21 kg za necelý mesiac!!! Cítim sa, akoby som lietala :)
 

19.05.2017 - 00:18 Tatiana Rybárová
Dobrý deň, Monika, tešia ma Vaše výsledky, pokiaľ si dobre spomínam, tak ste chceli schudnúť 30 kg. Hlavné je, že je položený základ, pokračujte v tom duchu naďalej. Držím Vám palce!

19.05.2017 - 08:30 Dominika
Dobrý deň, Tatiana! Prečítala som si Váš príbeh a rozhodla som sa, že si tiež zakúpim kúru Zelená Káva, blíži sa stretávka spolužiakov po 20 rokoch, no hanbím sa tam ukázať... Pred tromi mesiacmi som vážila 119 kg pričom meriam 160 cm. Teraz vážim 57 kg, nedávno som si kúpila nohavice s veľkosťou 44. Zbavila som sa 62 kg len za 3 mesiace, nedokážem ani popísať, aká som rada!!! Myslela som si, že sa nikdy nezbavím nadbytočných kíl! Veľmi Vám ďakujem!

19.05.2017 - 16:44 Jana
Zaberá to!!! Najhlavnejšie je to, že nie je potrebné držať žiadnu hladovku, aj bez toho jem veľmi málo, no hladovať nehodlám! Pochopila som to správne?

20.05.2017 - 00:58 Tatiana Rybárová
Jana, všetko ste pochopili správne, princíp chudnutia so Zelenou Kávou nespočíva v neustálom hladovaní, po ktorom sa váha aj tak vráti na pôvodné hodnoty. S kúrou Zelená Káva si zachováte dosiahnuté hodnoty , zhodené kilogramy k vám nevrátia! Nebojte sa, najdôležitejšie je začať!

20.05.2017 - 09:13 Denisa
MÔŽETE MI BLAHOŽELAŤ!!! Schudla som 53 kg za tri a pol mesiaca. Manžel ma nemohol spoznať, ale je nadšený, hrdý na mňa a šťastný! Súhlasím s tým, že táto Zelená Káva je naozaj jedinečná!

20.05.2017 - 17:29 Ivana
Dobrý deň, Tatiana. Prešlo už 42 dní odvtedy, ako som dostala zásielku so Zelenou Kávou. Schudla som 27,3 kg. Na začiatku som vážila 92 kg, teraz mám 65,7. Som spokojná s tým, ako sa teraz cítim a vyzerám. Každému, kto nevie schudnúť, odporúčam skúsiť túto spôsob, ktorá robí zázraky! Ešte raz Vám ďakujem!
 

21.05.2017 - 01:46 Lucia
Je pre mna veľmi dôležité, aby som schudla 14 kg. Súdiac z komentárov, si uvedomujem, že je to reálna šanca. Chcem skúsiť Zelenú Kávu… poprajte mi veľa šťastia, veľmi to potrebujem.

21.05.2017 - 10:03 Natália
Tiež som skúšala chudnúť pomocou Zelenej Kávy. Priviezla mi ju sestra z Nemecka pred dvomi rokmi, v tom čase sa o nej ani nevedelo.... Poviem vám, že takéto výsledky som nečakala. Myslela som si, že sú to len hlúposti a nechcela som s kúrou ani začínať ale sestra ma k tomu prehovorila. Začala som piť kávu vo februári, v polke mája som už menila celý šatník, začali mi padať nohavice :) Za mesiac som schudla v priemere 13 kg (z 67 kg na 54)!!!! Teraz je váha stabilná už 2 roky a nemení sa!!! Každému odporúčam skúsiť! Už o dva týždne uvidíte výsledky!
 

21.05.2017 - 18:22 Tatiana Rybárová
Dobý deň, Natália! Vaše výsledky su naozaj výborné! Za dva roky sa všetko zmenilo, práve preto som v tom presvedčená a odporúčam ju.
Dievčatá, chcem sa vám ospravedlniť, že nemôžem každej z vás odpovedať osobne, ale čítam všetky vaše doručené správy a som s vami vo vašom boji s nadbytočnou váhou.

22.05.2017 - 02:41 Iveta
Zdá sa mi, že niekedy som vážila 83kg. Zohnala som si Zelenú Kávu a teraz vážim vysnívaných 54 kg! Váha je stála! S radosťou sa chcem s vami podeliť svojimi fotografiami, na ktorých môžete vidieť výsledky môjho zhadzovania nadbytočnej váhy. Ani som neverila, že dokážem dosiahnuť takú zmenu! Ďakuejm, Tatiana!
 

22.05.2017 - 11:02 Nika
Dobrý deň, Tatiana! Chcem Vám poďakovať za Vašu pomoc dievčatám, ktoré sa chcú zbaviť nadytočných kíl! Mám 33 rokov, pár rokov dozadu ma trápilo mnoho problémov, ktoré boli spôsobené nadbytočnou váhou. Bolo premňa ťažké hýbať sa, musela som často oddychovať, boleli ma kĺby a chrbtica. Rýchlo na mňa doliehala únava.... Pritom som vedela, že je to všetko kvôli mojej vysokej váhe! Po tom, ako som sa dočítala o Vašej skúsenosti, netrvalo mi dlho a rozhodla som sa, že si tiež objednám Zelenú Kávu, na skúšku. Dosiahnuté výsledky boli nad moje očakávania! Teraz vážim 62 kg, s kúrou som začala, keď som mala 93 kg! Zhodila som 31 kg za 3 mesiace! Teraz sa doslova vznášam, akoby som omladla o 10rokov! Bolesti chrbta a kĺbov ustúpili, cítim sa jednoducho oveľa lepšie! S úctou, Nika.

22.05.2017 - 19:23 Darina
Dobrý deň, Tatiana. Pred nejakým časom som pila čínsky čaj na chudnutie a naozaj mi pomohol zhodiť 5 kg, bohužiaľ, o 2 týždne sa mi váha vrátila. Odpovedzte mi, prosím, nebude to so Zelenou Kávou rovnaké?

22.05.2017 - 21:28 Tatiana Rybárová
Dobrý deň, Darina. Nebojte sa, všetky Vaše obavy sú zbytočné. Rýchlu stratu váhy a udržanie výsledkov majú na svedomí enzýmy, Váš organizmus na to dohliada. Pozrite na mňa a ostatné slečny na tejto stránke. Alebo radšej skúste absolvovať kúru, samy sa presvedčíte a budete spokojná s výsledkami!

Mga Komento