Lumaktaw sa pangunahing content

40 yaşındayken 25 görünmenin yolu: genç görünmenin ucuz ve etkili tarifi

Herkese merhaba! Benim adım Mehmet ve bu benim blogum. Bugün sizlere karıma nasıl tekrar aşık olduğunu anlatmak istiyorum.
Erkekler bu diyeceklerimi iyi anlayacaklardır. Her erkek yanında genç ve güzel bir kadın görmek ister. Bu durum nedeniyle ilişkilerde ciddi sorunlar yaşanabilir, bunun pek çok örneğini görmüşüzdür.
Biz 15 senedir mutlu bir evliliğe sahipken eşim Fulya kendisine bakmayı ihmal etmeye başladı. Sürekli yorgun ve pasaklı görünüyordu, ama ortada bunun için bir neden de yoktu. Cildi hep soluk ve solgundu, yüzünde kırışıklıkları ve ince çizgileri, gözünün altında halkaları fark etmeye başladım. Başta ev işlerinden dolayı yorgun düştüğünü düşünerek ona yardımcı olmaya başladım. Ama görünümünde herhangi bir değişiklik olmadı. Bu durumu annem babam da fark etti ve beni daha genç bir kadınla yeniden evlenmeye ikna etmeye çalıştılar. Benim bu tür bir kadını hak ettiğimi ve Fulya’nın artık beni sevmediği için kendisine bakmadığını söylediler.
Fulya bunları öğrenince çok sinirlendi. O her zaman hayatımdaki tek kadın olmayı istiyordu, ama biraz da çaresiz kalmıştık. Onu artık çekici bulmuyordum ve görünümü nedeniyle ona yakınlaşma arzum kalmamıştı. Yaşlanmanın önüne geçmenin mümkün olmadığını anlıyorum, ama sorun onun yaşlanması değil, kendini daha güzel kılmak için herhangi bir çaba sarf etmemesiydi.
Fulya onu terk edeceğimden korkarak sonunda durumu nasıl çözebileceğini düşünmeye başladı. İki hafta sonra ilk defa olarak onun görünümünde değişikliklere tanık oldum. Gözlerimin önünde tekrar bir gül gibi açmaya başladı! Gözlerinin altındaki halkalar yok oldu, kırışıklıklardan ve diğer cilt sorunlarından kurtuldu. Dış görünümü biraz değişmeye başlayınca davranışları da yumuşadı ve bunun sayesinde ilişkimiz düzeldi ve birbirimize tekrar yakınlaşmaya başladık. Bunların sonucunda ikimiz de birbirimize çok daha fazla ilgi göstermeye başladık.
Daha sonra bana sırrını açıkladı. Fulya Jenex adında bir yaşlanmayı önleyici krem kullanmış. Onun dediğine göre bu krem ince çizgileri etkili bir şekilde yok ediyor ve cildi nemlendiriyormuş. Bu sadece doğal bileşenler içeriyormuş ve yağsızmış. Jenex hızlı bir şekilde absorbe ediliyormuş. Bu ürün cildi nemlendirerek ve canlandırarak daha genç bir görünüm sağlıyor ve doğal cildin gençleşmesini sağlıyormuş. Bu güzellik ürünü konularını çok iyi bilmiyorum, ama sonuçları net bir şekilde görebiliyorum.
Artık bizim ailede her şey yolunda. Dünyadaki en güzel eş benimki. Bu nedenle başkasını düşünmeye ihtiyacım yok. Peki, size hikayemi neden mi anlattım? Çünkü insanlar ne derse desinler, dış görünüm ilişkilerde önemli bir role sahip. Kadın olmanın kolay olmadığını gayet iyi anlıyorum. Bir yandan ev işleri, yemek yapma, çocuklara bakma, vs. gibi dertleri var. Şimdi Fulya’yı bir görseniz. Jenex benim eşimin harika görünmesini ve benim de aslında karımı ne kadar sevdiğimi anlamamı sağladı. Eğer birisi bu yaşlanma önleyici krem Jenex’i denemek isterse, ürünün resmi web sitesinden sipariş verebilir. Endişelenmeyin (ben de internet üzerinden alışveriş yapmayı çok sevmiyorum), teslimat bayağı hızlı ve fiyatı da gayet normal.

 1. Serap 
  Bir erkek tarafından yazılan bir makaleyi okumak oldukça farklı bir deneyim oldu. Çok güzel bir hikaye. Bu krem bir hayli ilgimi çekti, hemen sipariş edeceğim.

 2. Jale 
  Ben Jenex ürününü biliyorum! Bunu sürekli kullanıyorum, çünkü bu cildi nemlendirmek için harika bir yöntem. Bu kırışıklıkları da yok edebiliyor. Herkese tavsiye ederim.

 3. Melis 
  Pek çok insan 50 yaşında olduğumu söylediğimde bana inanmıyor. Eğer 20 yaş daha genç görünmek isterseniz siz de bu kremden satın alın! Buna pişman olmayacaksınız.

 4. Perihan 
  Annem bu kremi kullanıyor ve şimdi adeta kız kardeş gibi görünüyoruz! Bu ürün bendeki pigmentasyon sorununa da yardımcı oldu, cildi çok güzel dengeliyor.

 5. Emine 
  Bu inanılmaz bir krem! Benim yüzüm çok kötü durumdaydı, kocam bu nedenle benden ayrılmayı bile düşünüyordu! Ama şimdi ne kadar güzel olduğumu gördü ve fikrini değiştirdi!

 6. Cemre 
  Kırışıklıklar kaçınılmaz değildir. Ben 67 yaşındayım ve yüzümde bir tane bile kırışıklık yok. Jenex kullanarak ve güneşten uzak durarak kırışıklıkları önleyebilirsiniz. Bu bana yardımcı olan tek ürün oldu.

 7. Kader 
  Hikaye güzel ama bu kadar etkili olduğundan pek emin değilim. Ben de geçmişte pek çok krem denedim, derin kırışıklıkları hiçbir şey ortadan kaldıramıyor.

 8. Jülide 
  Bu kremdeki doğal bileşenler çok etkili. Bu çok yeni bir ürün olduğu için çok iyi bilinmiyor. Acele edip sipariş edin çünkü üreticisi ileride fiyatı artırabilir.

 9. Armağan 
  Ne kadar tanıdığım varsa hepsine Jenex ürününden bahsettim ve her biri bu kreme hayran kaldı. Sizlerin de hemen sipariş etmeniz gerek, çünkü inanılmaz sonuçlar elde edeceğinizden eminim.

 10. Suzan 
  Dün sipariş ettim! Denemeye sabırsızlanıyorum. Çok mutluyum.

 11. Rita 
  Anlaşıldı, benim de denemem gerekecek. Birkaç arkadaşım denedim, Jenex’ten çok memnunlar.

Mga Komento