Lumaktaw sa pangunahing content

40 yaşındayken 25 görünmenin yolu: genç görünmenin ucuz ve etkili tarifi

Yüzümü 2 haftada nasıl gençleştirdim

22.05.2017 | Yazar: yonca

Herkese merhaba! Hatırlıyorsanız bir yıl önce size yüzümü nasıl gençleştirebilirim diye sormuştum. İşte bütün sizin tavsiye ettiğiniz çay, enfüzyon, masaj ve başka şeyleri bir bir denedim – BUNLARIN HEPSİ BİR HİÇ ve para pompalanmasıdır. Cildimin kırışıklıklatrı vardı ve olduğu gibi kaldı.
Yorgun, hüzünlü, kül gibi cildi olan kadın – işte bunu her gün aynada görmeye devam ediyordum.
Kendi 45 yaşımda 65 yaş gösteriyordum. Muhakkak kadınların çoğu benim sürekli depresyon halimi anlar. Çünkü bir kadın aynaya baktığında orada eski genç ve güzel kızı görmek istiyor, bir sürü problemi olup onların yüzünde yansıyan 45 yaş kadını değil … Güzel görünmeye çok istiyordum, çünkü eşim var, işim var, insanlar bana bakıyor …

Acıl olarak bir şey yapmak gerekti!

Zamanla farkına varmadan komplekslerim oluşmaya başladı. Hiç dışarıya çıkma isteğim yoktu. Mağazalara eşya almaya gitmek bir yana. Kendimi her kırışıklığı çok iyi gösteren iyi aydınlatmada büyük aynalarda gördüğümde keyfim anında bozuluyordu. Sonra eşim beni bırakacak diye düşünmeye başladım, etrafta o kadar genç ve güzel kız varken, yüz yerine yekpare kırışıklık olan yaşlanmış karıyı ne yapacak?
Masaj, çay, prosedürlere olan güvenimi çoktan yitirdim. Üretici çok şeyi vaadediyor, ama hiç bir şey olmuyor. Sadece plastik cerrahi kaldı. Ben ise bunu hiç istemiyordum. Birinciden, ameliyat çok pahali bir şey, ikinciden, plastik ameliyattan sonra durumun ameliyattan öncekisinden daha da kötü olduğu olaylar hakkında biliyordum. Böyle olmasını da asla istemiyordum!

Allah’tan hediye

Gönlüm tamamen çökmüştü, ben kendi güzelliğime yeniden kavuşacağımdan umudumu kesmiştim. Tesadüfen annemin arkadaşını karşıladığıma kadar. O zaman işte şok yaşadım! Kadın benden 20 büyük, ama benden daha genç! görünüyor! Denliliği unutarak beni heyecanlandıran soruyu sordum: “Havva Hanım, bu kadar güzel kırışıklıksız ve sizin yaşınıza özgü diğer sorunları olmayan yüz sahibi olmayı nasıl başardınız?”
Ve Havva Hanım bana «Goji cream». adlı yeni teknoloji hakkında söyledi. Bu, sayesinde kırışıklıklar düzleşmeye başlayan eşsiz bir yüz bakım ürünüdür!
Etkisinden şüphe duymuş olsam da Havva Hanımı kendi gözümle görerek maskeyi sipariş etmemem imkansızdı. Siparişi ettim, maskeyi beklep aldım, bileşimini inceledim ve uygulamaya başladım. Bu prosedür hiç bir sıkıntı yaratmıyor! Maskeyi günde 5-10
Evde – sevdiğim koltukta oturarak ve güzel müzüğü açarak etkisini bekliyordum. Artık 7 gün sonra gözlerimin etrafındaki çizgiler yok olmaya başladı! Tahmin edin! En pahalı kremler beni göz kenarlarındaki kırışıklıklardan kurtaramıyordu, şimdi ise bu mucize maskenin sadece bir hafta uygulanmasından sonra onlar kaybolmaya başladı! İş yerimde erkek çalışma arkadaşlarım son günlerde gözlerimin ışıl ışıl parladığını söylediler. Tabii!!!

Sonuçlar nasıl? Neticesi ne?

“Goji cream”u uygulamaya başladıktan 2 hafta sonra kendimi gerçekten aynada tanıyamadım. Oradan bana  KIRIŞIKLIKSIZ yüzü, elastik derisi olan, göz altı morlukrarı olmayan genç, güzel kadın bakıyordu. Burnumun ucu bile küçüldü, yüz olvalim daha da netleşti! Ben inanamıyordum... değişiklikleri etraftaki herkes farkediyordu! İş yerimde çalışma arkadaşlarım komplimanlar söylemeye başlad, eşim benim değişmeme hayrandı ve bana tekrar aşık gözlerle bakmaya başladı, oğlum “benim anneciğim en güzel!” diye tekrar ediyordu. Kendime tekar güven duymaya başladım, kendi yüzümden ve nasıl göründüğümden artık çekinmiyordum. Çünkü ben mükemmel görünüyorum, genç, taze ve mutlu!
Sonucundan o kadar memnunum ki, anlatamam! Artık bütün arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma bu maskeyi tavsiye ediyorum, çünkü onun görevini yapıp yapmadığını kendim denedim. Görevini hiç bir sorunsuz yapıyor! Üstelik sağlığımın iyileştiğini de hissetim! Çünkü insanın içinde kendisini nasıl hissetiği doğrudan doğruya onun dış görünüşüne yansıyor. Ben daha iyi uyumaya başladım, ruh haliminin sebebsiz değişmesi sona erdi, enerji ve pozitif duygu doluyum.

Ürünün başka artıları – yaş sınırlamasının ve kullanım kontraendikasyonlarının olmamasıdır. Bu ise, her yaşta olan kadın neşter veya çok pahalı (ve faydasız) kremlere başvurmadan yine güzel olabilir, demektir! Değerli kızlar ve kadınlar, sizi bu yöntemi kendinizde denemenize esinlendirdiysem yorumlarda sonuçlarınız hakkında yazar mısınız lütfen. Sizin adınıza sevinmek çok istiyorum!
İlgilenenler için - cream resmi sitede burada sipariş etmiştim. Fiyatı çok ucuz ve hiç yararı olmayan faydasız bir kremin 2 paket fiyatıyla eşittir. Seçim sizin.


SİPARİŞ

Mga Komento